Od początku istnienia firmy zmierzamy do stworzenia platformy, którą możemy wspólnie rozwijać. Strona Arvostan pozwala użytkownikowi wystawić produkt i znaleźć zaufane grono odbiorców. Z tego względu każdy może u nas zarówno kupować, jak i wystawiać swoje przedmioty za stawkę, którą sam ustala. 

ARVOSTAN – TO, CO NIEDOCENIONE

Na naszej stronie możesz wystawić:

1. antyki – meble i akcesoria i wiele więcej,
2. meble vintage – komody, regały, sofy, krzesła i wiele więcej,
3. meble polskich producentów, również te tworzone metodą świadomej produkcji,
4. produkty z drugiej ręki – przedmioty używane,
5. rękodzieło – ozdoby i akcesoria do Twojego domu,
6. dzieła sztuki – obrazy, rzeźby i fotografie wykonane przez współczesnych twórców.

Jesteś współczesnym twórcą? Malujesz, rzeźbisz lub fotografujesz? A może wytwarzasz ozdoby do domu w stylu handmade? Dzięki naszej stronie wypromujesz swoją twórczość i sprzedasz rękodzieło docierając do szerszej grupy odbiorców.

Posiadasz ciekawe artykuły w stylu vintage. Szukasz miejsca do wystawienia antyków lub produktów używanych? Platforma Arvostan pozwoli Ci znaleźć pasjonatów mebli, akcesoriów z historią oraz przedmiotów kolekcjonerskich. Wystaw używane produkty zwiększając swoją szansę na sprzedaż. Dostrzegamy prawdziwą wartość w pozornie bezużytecznych przedmiotach. 

Wirtualna przestrzeń naszego portalu pozwala rozwinąć biznes producentom mebli i akcesoriów do domów i mieszkań. Niezależnie od tego czy sprzedajesz meble klasyczne, meble wykonane metodą świadomej produkcji, czy modele o unikalnym designie – podniesiemy efektywność sprzedaży, pokazując asortyment potencjalnym klientom.

Poza wystawieniem towarów na stronie wypromujemy Twoją firmę na naszym blogu, a produkty udostępnimy na profilach social media całkowicie za darmo. 

POZNAJ NASZĄ PLATFORMĘ

Łączy nas miłość do rzeczy unikalnych, trwałych i pięknych. Na naszym portalu sprzedasz swoje cenne używane przedmioty lub całkowicie nowe produkty własnej produkcji. Wystaw swoje produkty w kategoriach takich jak antyki, meble vintage, meble polskich producentów, przedmioty używane, rękodzieło oraz dzieła sztuki. Dodanie produktów może być zarówno próbą znalezienia starym przedmiotom nowego właściciela, jak i uzupełnieniem Twoich działań sprzedażowych. Arvostan pozwoli Ci znaleźć nowych klientów i nawiązać nowe kontakty. To dobry czas, aby pokazać ofertę w pełnej okazałości.

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Aby wystawić towar nie trzeba uiszczać opłaty wstępnej. Nasz sposób rozliczenia zwalnia sprzedawców z opłat podczas dodawania swoich pozycji na naszą platformę. Pobieramy jedynie prowizję od każdego sprzedanego produktu. Dopóki nie sprzedasz pierwszego egzemplarza, nie pobierzemy od Ciebie nawet złotówki. Wystawiaj swoje produkty i zyskaj nowe miejsce do handlu w sieci.

JAK WYSTAWIĆ PRODUKT NA SPRZEDAŻ? 

Jeśli posiadasz wartościowy przedmiot z jednej z naszych kategorii, wystawienie go na sprzedaż zajmie Ci jedynie kilka chwil. Pierwszym krokiem powinien być Twój kontakt z Arvostan i wysłanie produktów wraz z opisami  do naszej firmy. Na kontakt z naszej strony możesz liczyć w przeciągu 4 dni roboczych.

Zanim produkty będą wystawione na sprzedaż, każdy z nich musi przejść szczegółową weryfikację. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, nasi pracownicy sprawdzają egzemplarze, w celu wyłonienia produktów nadających się do opublikowania. Po złożeniu oferty poinformujemy Cię o jej wyniku. 

Po pozytywnej weryfikacji przekażemy Ci wiadomość z danymi do logowania w panelu sprzedawcy. Wystawiaj przedmioty opatrzone zdjęciami i potrzebnymi informacjami. Pamiętaj, że każdy detal może być kluczowy dla zamawiających. W razie pytań nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz zespół chętnie rozwieje Twoje wątpliwości.