DOSTAWA

Przedmioty wystawione na arvostan są wysyłane przez sprzedających. Metody i czas dostawy różnią się względem przedmiotu i sprzedającego. Produkt może zostać wysłany za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej. Przy produkcie podany jest przewidywany czas dostawy.

 

ZWROTY

Zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Aby dokonać zwrotu należy wysłać formularz odstąpienia od umowy (Oświadczenie odstąpienia od umowy) na adres info@arvostan.pl. Po otrzymaniu formularza przez nas otrzymasz adres na jaki powinieneś/powinnaś zwrócić zakupiony przedmiot. Do paczki należy dołączyć formularz zwrotu.

Gdy sprzedawca potwierdzi otrzymanie przedmiotu dokonamy zwrotu środków na Twoje konto.

 

REKLAMACJE

Jeśli zakupiony przedmiot okaże się wadliwy, uszkodzony lub jest niezgodny z opisem na stronie skontaktuj się z nami opisując przyczynę reklamacji dołączając zdjęcia.

Jeśli masz inne pytania napisz do nas na adres info@arvostan.pl bądź skontaktuj się poprzez portale społecznościowe – tam też odpowiemy na Twoje pytania.

 

 

Zachęcamy również do szczegółowego zapoznania się z zasadami dostawy, zwrotu i reklamacji które znajdują się w regulaminie.