JAK DZIAŁA PLATFORMA?

Arvostan to platforma marketplace, która oferuje stylowe artykuły wyposażenia wnętrz. Pragniemy inspirować i dawać Ci możliwość rozwoju swojej przestrzeni tak, jak lubisz. Dowiedz się, co ciekawego kryje się na naszej platformie i jaka jest idea naszego projektu. 

CO ZNAJDZIESZ NA NASZEJ STRONIE

Naszą misją jest zrzeszanie dystrybutorów, dostarczających nam produktów wysokiej jakości. Pragniemy, aby nasi klienci znaleźli w ofercie ciekawe propozycje, które spełnią ich oczekiwania. Każdy przedmiot przed dodaniem na stronę jest szczegółowo weryfikowany, dzięki temu mamy pewność, że sprzedawane przedmioty posłużą użytkownikom i będą działały przez długi czas bez zarzutów. Na naszej stronie znajdziesz antyki, meble i akcesoria vintage, produkty wykonane z uwzględnieniem ochrony środowiska, meble polskich firm ceniących wysoką jakość oferowanych produktów, produkty z drugiej ręki, rękodzieło, czy dzieła współczesnych twórców. Dostępne na platformie artykuły łączy bogata historia, jakość i unikalność. 

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Marketplace Arvostan został stworzony z miłości to reliktów przeszłości. Chcemy podarować im drugie życie i wypełniać wnętrza naszych klientów meblami i akcesoriami noszącymi rys dawnych czasów. Meble polskich marek to nowe produkty, które choć nie są popularne, jakością przewyższają często artykuły dostępne w sklepach. Produkty rodaków urzekają pięknem i praktycznym zastosowaniem. Dzieła sztuki i rękodzieło to z kolei świetne ozdoby, które urozmaicą Twój wystrój. Nasza bogata oferta to świetny sposób na wyróżnienie swojego wnętrza i zapewnienie sobie świetnej dekoracji, która zainteresuje gości. Nasze propozycje wieńczą dzieło i stanowią praktyczne i sprawdzone rozwiązania do Twojego domu.

JAKA JEST IDEA ARVOSTAN?

Poza meblami i produktami dekoracyjnymi oferujemy także dzieła sztuki współczesnych twórców, takie jak fotografie, obrazy, czy rzeźby. Naszą ideą jest promocja artystów i utrzymanie z nimi długofalowych relacji. wspieranie ich twórczości itp. Przejrzyj naszą ofertę i zrewolucjonizuj swój wystrój za pomocą mebli i akcesoriów. Zapraszamy do naszego bloga, aby uzyskać więcej porad oraz inspiracji, stale będziemy publikować treści aby móc inspirować do zmian i pomagać urządzić Twoje gniazdko.